The Reserve Paradisus Palma Real Resort *****

Poloha:

Jeden z nejlepších hotelů Dominikánské republiky se nachází v oblasti Punta Cana. V resortu je separátní část The Reserve, která nabízí ty nejluxusnější typy pokojů a VIP služby.

Vybavení:

Recepce, 6 restaurací (z toho 4 `a la carte), 1 restaurace pouze pro část The Reserve, 1 restaurace pouze pro část Royal, 6 barů, 3 bary u bazénu, 3 bazény (1 pro část Royal a 1 pro část Family), 7 jacuzzi, směnárna, butiky, minimarket, internet, kasino a konferenční místnost.

Zábava:

Animační a zábavné programy. Lekce přípravy sushi, květinového aranžmá, malování, tance, přípravy koktejlů a ochutnávky vína.

Sportovní nabídka:

Zdarma: 4 tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty (windsurfi ng, katamarán, kajaky), vodní pólo, fitness, aerobik, jóga, taiči, pilates, golf, volejbal. Za poplatek: motorizované vodní sporty na pláži, jízda na koni.

Pro děti:

Dětský bazén, prostorný dětský klub Kids zone (1-12 let). Hlídání dětí za poplatek.

Pláž:

Rozlehlý resort leží přímo u nádherné písečné pláže Bavaro.

Pokoje:

JSLOV: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, ventilátor, obývací část, plazmová TV/sat., DVD přehrávač, telefon, WiFi za poplatek, CD přehrávač, kávovar, minibar, trezor a balkon nebo terasa. Nové moderně zařízené, v části The Reserve, výhled na moře.

Maximální obsazenost:

Junior suite (JSLOV): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý  Dítě do 12 let

Stravování:

Viz program all inclusive.

Program all inclusive:

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Možnost obědů a večeří v `a la carte restauracích (restaurace Gabi pouze pro klienty části The Reserve a Royal, restaurace Palazzo pouze pro klienty části Royal, restaurace Passion za poplatek) Nealkoholické a alkoholické nápoje místních a originálních značek Denně doplňovaný minibar (nealko, voda a pivo) 24hodinový pokojový servis Půjčovna kol, tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, nemotorizované vodní sporty, fitness Neomezené green fee na nedalekém golfovém hřišti Cocotal Golf Club (rezervace možná pouze v hotelu, povinný poplatek za golfový vozík na místě)

Platební karty:

VISA, MC, AMEX, Diners Club.

www:

http://www.melia.com/en/hotels/dominican-republic/punta-cana/paradisus-palma-real-golf-and-spa-resort/index.html

Zvláštnosti:

SEPARÁTNÍ ČÁST HOTELU PARADISUS PALMA REAL RESORT ***** Suite v části The Reserve jsou prostorné, mají obývací pokoj s jídelnou oddělený od ložnice a jacuzzi na terase nebo na balkoně; na vyžádání master suite, suite pro rodiny s dětmi a další Nové moderní pokoje luxury junior suite s výhledem na moře KLIENTI ČÁSTI THE RESERVE MOHOU VYUŽÍVAT VŠECHNY SLUŽBY CELÉHO HOTELU PARADISUS PALMA REAL RESORT ***** A NAVÍC MAJÍ: Separátní VIP check-in lounge Privátní část pláže s kompletním servisem Samostatný bazén a dětský bazén 3 `a la carte restaurace Aqua (středozemní), Mizu (Teppayaki show) a Gabi Club (chill-out club) Snack gril Rozlehlý dětský klub Kids zone (1-12 let) Internet na pokoji zdarma 3 bary

Wellnes - SPA:

Masáže, terapie, jacuzzi, sauna, salon krásy, kadeřnictví

Internet:

Za poplatek: v lobby a na pokojích.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu