Sanctuary Cap Cana, A Salamander Resort *****

Poloha: hotel Sanctuary Cap Cana patří mezi nejlepší hotely Dominikánské republice, je postavený v tradičním španělském koloniálním stylu, který dodává tomuto hotelu osobitost a kouzlo. Osmnáctijamkové hřiště Punta Espada projektované Jackem Nicklausem se nachází kousek od hotelu. Transfer z mezinárodního letiště v Punta Caně trvá cca 12 minut jízdy. Hotel je jen pro osoby starší 18 let.

Vybavení: recepce, 5 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, 5 barů, 5 bazénů, lázně, jacuzzi, masáže, kadeřnictví, salon krásy, obchůdky, konferenční místnosti.

Ubytování: klimatizace, koupelna s WC, fén, televize se sat., rádio, varná konvice, minibar, trezor, připojení k internetu, balkon nebo terasa.

Stravování: all inclusive: snídaně formou bufetu, obědy a večeře formou menu (humr a některá jídla za příplatek), alkoholické a nealkoholické nápoje místní a mezinárodní výroby, denně doplňovaný minibar (nealko, voda a pivo), lehké občerstvení v průběhu dne,

Pláž: písečná u hotelu

Sport a zábava: posilovna, 2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis, šipky, fotbal, vodní aerobik, basketbal, volejbal, lekce tance, šlapadla, kajaky. Za poplatek: motorizované vodní sporty.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Mapa hotelu

Zobrazit mapu

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu