Catalonia Royal Bávaro *****

Poloha: Hotel obklopuje udržovaná zahrada a pláž s bílým pískem, hotel leží v oblíbeném středisku Punta Cana. Transfer z letiště trvá cca 25 min. Hotel pouze pro dospělé osoby.

Vybavení: Recepce, 6 restaurací v části Royal, 6 barů v části Royal, nekonečný bazén, wellness centrum, posilovna, čistírna oděvů, kadeřnictví, salon krásy, obchod se suvenýry. Hosté mohou využívat služby, restaurace a bary sesterského hotelu Catalonia Bavaro Beach, lázně, turecké lázně, sauna, vířivky, masážní procedury, masáže na pláži.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, stropní ventilátor, TV, telefon, minibar, wifi připojení, set na přípravu kávy a čaje, terasa nebo balkon s houpací sítí JSPRX:  viz. JSS, navíc služby Privileged Clubu, prostornější koupelna, blíže k pláži. Maximální obsazenost: Junior suite (JSS/JSPRX): 3 dospělí / 2 dospělí / 1 dospělý Hotel pouze pro dospělé osoby.

Stravování: All inclusive: Snídaně, obědy a večeře, neomezené stravování v a la carte restauracích Catalonia Royal i Catalonia Bavaro Beach. Občerstvení během dne Alkoholické a nealkoholické nápoje.

Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu, lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Sport a zábava: Animační programy, tématické večery, živá hudba. Zdarma:  nemotorizované vodní sporty, tenis, petanque, stolní tenis, posilovna, aerobik, volejbal, vodní aerobik, lekce jógy, pilates, spinning Za poplatek: potápění, motorizované vodní sporty. 1 hodinová lekce golfu na osobu zdarma 1 green fee zdarma na osobu na den 1 hodina lekce potápění na osobu zdarma 1 lekce latinského tance Privileged club.

 

Internet: Zdarma: Ve vybraných částech hotelu a na pokojích.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Mapa hotelu

Zobrazit mapu

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu